Отримати консультацію або зробити заказ: тел. : 38044 502 3902, 38044 586 4133
e-mail:    [email protected]


Наші спеціально підготовлені промислові альпіністи виконають широкий спектр робіт по висотному миттю. У перелік послуг з висотного миття входить:

  • миття вікон, вітрин, міжрамних просторів;
  • миття фасадів;
  • видалення висолів;
  • гідроструйне чищення покрівлі;
  • гідроструйне чищення фасадів;
  • піскоструменеве чищення фасадів;
  • гідрофобізація поверхонь.

Миття вікон, вітрин, міжрамних просторів

Послуга висотне миття вікон, вітрин, міжрамних просторів здійснюється тоді, коли неможливо провести такий вид робіт із землі. Миття вікон, вітрин, міжрамних просторів здійснюють професіонали – промислові альпіністи.

Миття вікон і вітрин промисловими альпіністами проводиться у декілька етапів, починаючи з миття рам, міжрамних просторів і відкосів, закінчуючи миттям і сушкою скла.

Наші кваліфіковані фахівці виконують висотне миття вікон, як окрему послугу, так і в комплексі заходів прибирання. Миття вікон промисловими альпіністами може здійснюватися як на разовій основі, так і на регулярній.

Послуга висотне миття вікон, вітрин, міжрамних просторів здійснюється тоді, коли неможливо провести такий вигляд робіт із землі. Миття вікон, вітрин, міжрамних просторів здійснюють професіонали – промислові альпіністи.
Миття вікон і вітрин промисловими альпіністами проводиться у декілька етапів, починаючи з миття рам, міжрамних просторів і відкосів, закінчуючи миттям і сушкою скла.
Миття вікон, як разова послуга, найчастіше надається після проведення будівельних або ремонтних робіт. Оскільки залишки фарби та інших матеріалів при невірному митті вікон можуть пошкодити рами або подряпати поверхню стекол, краще за роботу по очищенню не проробляти самостійно.

Промислові альпіністи компанії Shaden group проводять миття вікон, незалежно від поверху, на якому вони розташовуються. Наші працівники, які пройшли спеціальну підготовку, використовують перевірене спорядження, професійний інвентар і сертифіковані хімічні засоби.  Висотне миття – небезпечний процес, тому краще надати виконання цього вигляду робіт дослідним фахівцям.

Промислові альпіністи компанії Shaden group проводять миття вікон, незалежно від поверху, на якому вони розташовуються. Наші працівники, що пройшли спеціальну підготовку, використовують перевірене спорядження, професійний інвентар і сертифіковані хімічні засоби.  Висотне миття – небезпечний процес, тому краще надати виконання цього вигляду робіт дослідним фахівцям.

Миття фасадів

Наші промислові альпіністи проведуть миття фасаду будівлі від будь-яких забруднень.

Миття фасаду здійснюється із застосуванням професійних хімічних засобів, які не лише очищають будівлю, але і захищають його від згубного впливу зовнішніх чинників.

Промислові альпіністи виконують миття будь-яких поверхонь фасаду таких, як скло, плитка, бетон, штукатурка і т. д. Очищення фасадів здійснюється якісно і швидко. При цьому робота альпіністів не заважає мешканцям або працівникам будинку.

Видалення висолів

Кваліфіковані промислові альпіністи компанії Shaden group якісно і в обумовлений термін видалять висоли з фасаду будівлі.

Висоли утворюються на фасаді будівлі у вигляді білих або сірих плям. Вони не лише неестетично виглядають, але і руйнують кладку, ушкоджують облицювання, цегельні стіни і тому подібне.

Фахівці нашої компанії, проводячи видалення висолів, застосовують спеціальні хімічні засоби, які ефективно усувають ці плями, не пошкоджуючи фасад будівлі.

Після видалення висолів проводиться процес гидрофорбізації. Це необхідно для того, щоб захистити фасад від попадання вологи.

Гідроструйне чищення покрівлі

Така послуга, як гідроструйне чищення крівлі добре себе зарекомендувала у сфері будівництва і ремонту споруд.

Гідроструйне чищення крівлі проводиться агрегатами надвисокого тиску, струменем чистої прісної води. Наші кваліфіковані фахівці в обумовлений термін ефективно очистять крівлю будівлі від забруднень.

Гідроструйне чищення фасадів

Гідроструйне чищення фасадів проводиться агрегатами надвисокого тиску, струменем чистої прісної води в умовах плюсових температур.

Основними перевагами гидроструйного чищення фасадів є швидкість підготовчих робіт і очищення, повне видалення всіх забруднень, які розчиняються водою, можливість виконання робіт на об’єкті без зупинки виробництва і регулювання міри чистоти поверхні, а також екологічність методу.

Піскоструменеве чищення фасадів

Один з методів механічного очищення фасадів будівель – піскоструменеве чищення.

Вживання піскоструменевого чищення при проведенні ремонтних робіт дозволяє ефективно відчищати поверхню фасаду від залишків бруду, пилу, плям, фарби, штукатурки. Піскоструменеве чищення застосовується перед нанесенням на поверхню фасаду нового шару обробних матеріалів і допомагає значно поліпшити якість ремонту.

Гідрофобізація поверхонь

Гідрофобізація – це обробка поверхонь для захисту від проникнення вологи, грибків і кіптяви.

Гідрофобізація поверхонь відносно довгий період часу зберігає фасади бетонних і цегельних споруд, підвищуючи їх міцність.

Роботи по гідрофобізації поверхонь проводяться після очищення фасадів будівель від висолов.