Отримати консультацію або зробити заказ: тел. : 38044 502 3902, 38044 586 4133
e-mail:    [email protected]


Прес-релізи

Названо самый впізнаваній сайт клінінгової компанії

Українські споживачі називають сайт «Shaden group» самим пізнаваним серед конкурентів

У березні 2010 року відділ маркетингу компанії «Shaden group» провів соціологічне опитування серед клієнтів-користувачів всесвітньої мережі, які шукають послуги клінінга в Інтернет. Мета даного опитування, в рамках маркетингових досліджень, полягає в тому, щоб виявити потреби і переваги українських споживачів, зацікавлених в клінінгових послугах.

Проаналізувавши результати соцопитування, відділ маркетингу нашої компанії прийшов до висновку, що сайт компанії «Shaden group» є самим пізнаваним завдяки особливому корпоративному стилю і логотипу у вигляді трьох факелів різних відтінків динамічно спрямованих вгору. Не останню роль відіграють і фотоматеріали представлені на сайті, оскільки наші клінінгові бригади працюють виключно у фірмових комбінезонах, тисячі людей щодня бачать їх за роботою в бізнес, торгівельних і фітнес центрах та виділяють серед конкурентів.

Відносно результатів маркетингових досліджень в області споживчого попиту, найбільш затребуваними є такі клінінгові послуги, які відносять до розряду спеціалізованих. Тобто ті послуги, які надають справжні кваліфіковані фахівці, працюючи з високоякісними сучасними чистячими засобами, використовуючи професійну техніку. Це послябудівне, генеральне і експрес прибирання приміщень, промисловий альпінізм, дезинфекція, гідросервіс, хімчистка текстилю, утилізація відходів.

Команда кращих в кожному напрямі фахівців компанії «Shaden group» швидко і якісно впорається з роботою будь-якої складності. У встановлені замовником терміни наші фахівці приведуть до ладу  приміщення або будівлю після проведення будівельних робіт або ремонту, зроблять генеральне прибирання, вимиють вікна і вітрини, виконають хімчистку килимових та інших текстильних покриттів, нададуть широкий спектр послуг з дезинфекції з гарантією повного позбавлення від вірусів, грибків і мікробів, позбавлять Вас від сміття. І зроблять усе, щоби девіз нашої компанії: «Бездоганна чистота – твій світ!» став і Вашим!

Джерело: Департамент маркетингу і реклами