Отримати консультацію або зробити заказ: тел. : 38044 502 3902, 38044 586 4133
e-mail:    [email protected]


Політика якості / Рекомендації та відгуки

В цьому розділі ми надаємо слово нашим клієнтам. Відгуки  про виконані роботи, їх якості та ефективності і трохи про нас.

Мережа магазинів MTI

Виконуючи одночасно на декількох об’єктах завдання різної складності, співробітники компанії «Шаден» з роботою впоралися на відмінно. Результат виправдав чекання. Це надійний партнер, з яким ми плануємо подальшу співпрацю.

Торгівельно-офісний центр «Мандрин Плаза»

У щоденному режимі компанія демонструє широкий спектр клінінгових послуг: миття будь-яких поверхнею, хімчистка покриття, висотні роботи і ще багато позицій, кожна з яких виконується якісно та вчасно. Високий рівень топ-менеджменту, професіоналізм та індивідуальний підхід до рішення поставлених задач відрізняють цю компанію.

Carlo Pazolini Group Ukraine

Роботи з миття фасадних вікон були виконані якісно та вчасно, незважаючи на короткий термін виконання та прибирання кількох об’єктів одночасно.

“ВнешЭкспобизнес”

Правильна організація роботи, високий професіоналізм, швидке розуміння клієнта – ось чому ми вважаємо фірму “Shaden Group” справжнім знавцем своєї справи.

ТЦ «Городок»

За час співробітництва із компанією “Shaden Group” ми побачили в її особі партнера, який прагне зрозуміти всі проблеми клієнта та запропонувати їх оптимальне рішення.

HCM Group

За час нашого співробітництва клінінгова компанія “Shaden Group” зарекомендувала себе як надійний партнер, робота якого відповідає найвищим вимогам замовника.

ЗАТ «Цифровий стільниковий зв’язок України»

Усі види робіт із комплексного прибирання центрального офісу ЗАТ «ЦСЗУ» виконуються співробітниками компанії “Shaden Group” на професійному рівні, якісно та вчасно.

LG Electronics Inc.

Роботи з хімчистки килимового покриття були виконані швидко, якісно та акуратно. Ми рекомендуємо іншим компаніям користуватись послугами “Shaden Group”.

Автосалон “Skoda”

Очистка вітринного скла була проведена на високому рівні та з належною якістю.