Отримати консультацію або зробити заказ: тел. : 38044 502 3902, 38044 586 4133
e-mail:    [email protected]


Послуги компанії / Профессиональная уборка /

Прибирання логістичного центру

Кожен вид прибирання складського приміщення – генеральний, щоденний, післяремонтний – по-своєму унікальний, але є загальна схема проведення робіт.

Основою прибирання складу є чистка покриття підлоги. Під час оцінки обсягу робіт і вартості замовлення менеджер, перш за все, зверне увагу на площу приміщення і можливість застосування в ньому техніки для прибирання. Для прибирання на складах з якісною підлогою (наливна промислова підлога, металева плитка, керамограніт) чудово підходять машини для миття підлоги. Машини з циліндричними щітками будуть ефективні на наливних підлогах з шорсткою протиковзкою поверхнею. Для ідеальної чистки гладкої підлоги використовуємо дискові машини. Для прибирання бетонної підлоги стають в нагоді ручні підмітальні машини без функції всмоктування: вони чистять швидко, якісно, майже без пилу.

При стиранні цієї підлоги утворюється дрібний пил, який забиває всі фільтри машини за дуже короткий проміжок часу, тому і пилососи, і підмітальні машини з функцією всмоктування будуть вимагати дуже частого очищення фільтра. Також підмітальні машини підходять для прибирання морозильних камер великої площі. Для підлоги із асфальту підходять підмітально-всмоктувальні машини. Вони також мають плоскі поліефірні фільтри, які можна помити, через що суттєво знижується кількість пилу. Якщо в приміщенні є велике за обсягом сміття, його приберуть до початку робіт.

С этой услугой часто заказывают: