Отримати консультацію або зробити заказ: тел. : 38044 502 3902, 38044 586 4133
e-mail:    [email protected]


Услуги компании (без "все услуги")

Хімчистка ковроліну, килимів

Висококваліфікований персонал нашої компанії виконає для Вас хімчистку килимів, килимових покриттів та інших текстильних покриттів з використанням сучасних технологій, як у вигляді окремої послуги, так і в складі заходів з комплексної прибирання Ваших приміщень. Виріб після чищення виглядає як новий, при цьому розгладжується і піднімається ворс на килимових покриттях, зникають плями, сліди від жувальних гумок.

В даний час існує два способи хімчистки килимів і килимових покриттів – суха і волога чистка:

  • Суха хімчистка килимів виробляється за допомогою вакуумного пилососа, але перед цим килимове покриття обробляється спеціальним сухим порошком або пінний розчином, а потім однодисковою роторною машиною.
  • Вологе (глибоке) чищення килимів – більш трудоємний процес, що дозволяє краще очистити Вашу килимові покриття. Спочатку проводиться поверхневий збір пилу вакуумним способом. Потім виводяться локальні плями. Після чого з допомогою сильного механічного впливу (щітками роторної машини) втирайте чищення хімічний порошок або емульсійної склад, що дозволяє очистити навіть дуже сильне забруднення килимового покриття. Далі відбувається власне чистка – екстракторна машина вимиває з ковроліну бруд і розчин порошку для чищення. Після цього килим сушиться електросушаркою.

Всі засоби для чищення повністю безпечні для здоров’я, що особливо важливо при збиранні дитячих кімнат, навчальних і медичних установ.

В якості додаткової послуги можлива обробка килимових покриттів антистатиком (для зняття і запобігання утворення статичної електрики), дезодорування – усунення неприємного запаху, а також захист спеціальними складами, уповільнюють процес забруднення.

Помилкою клієнтів, що користуються послугами хімчистки, є те, що необхідність чищення виникає тоді, коли забруднення стає видно. Сильне забруднення вимагає більш складного, дорогого і агресивного, по відношенню до покриття, чистки. При цьому слід пам’ятати, що бруд не тільки псує зовнішній вигляд килима, але і прискорює його зношення.

Регулярність чисток дозволяє постійно підтримувати зовнішній вигляд на належному рівні (інакше кажучи, періодичність чисток повинна бути такою, щоб не було ні одного дня, коли покриття можна було б назвати брудним).