Отримати консультацію або зробити заказ: тел. : 38044 502 3902, 38044 586 4133
e-mail:    [email protected]


Промислові альпіністи компанії Shaden group виконують широкий діапазон спеціалізованих робіт, в перелік яких входить:

Монтаж та демонтаж металоконструкцій

Монтаж і демонтаж металоконструкцій виконується як ручним, так і механічним способом.

Під поняттям монтаж металоконструкцій мається на увазі збір каркасів різного призначення будівель, наприклад, складські приміщення, торгівельні центри, павільйони, майданчики і т. д. Роботи виконуються фахівцями в обумовлений термін із застосуванням професійного устаткування та інструментів. Всупереч поширеній думці, що ламати – не будувати, демонтажні роботи вимагають гранично точного виконання. Ми виконуємо демонтаж металоконструкцій будь-якого рівня складності. Наші досвідчені співробітники проводять такі роботи: різання металу, завантаження і транспортування металобрухту.

Монтаж та демонтаж устаткування, антен

Монтаж та демонтаж устаткування часто проводиться на будівництві, коли необхідно зібрати/розібрати вантажопідйомну техніку, ліфти і інші металоконструкції. Збереження техніки та якість роботи залежить від кваліфікації фахівців в даній області, тому потрібно ретельно підходити до вибору виконавців. Адже від того, наскільки професійно будуть виконані поставлені завдання, залежить можливість повторного використання устаткування без проведення ремонту.

Монтаж і демонтаж антен наші досвідчені співробітники проводять в зручний для Замовника, заздалегідь обумовлений час. Монтаж антен здійснюється на вибране місце кріплення на фасаді будівлі, на даху або в торці будинку. В послугу входить прокладка і закріплення кабелю на поверхні споруди.

Захист будівель від блискавки

Захист від блискавки необхідний для убезпечення уразливих будівель від деструктивної дії блискавки. Негативними наслідками дії грозових розрядів є пожежі, механічні руйнування, вихід з ладу електричного устаткування, ураження струмом людей і тварин. Фахівці компанії Shaden group, щоб убезпечити Вас, здійснюють захист будівель від блискавки, встановлюючи спеціалізовану систему.

Організація страховок

В спорядження альпіністів входять такі основні елементи:

  • промальп (складається з поясної альтанки і плечових стрічок);
  • мотузки (динамічні і статичні);
  • залізо (карабіни, гальмівні і страхувальні пристрої, затиски, крюки, заставні елементи і інше спорядження).

Поздоровлення, доставка квітів альпіністами

Наші дослідні альпіністи виконують поздоровлення, доставку квітів через вікно. Ми надаємо цю послугу не залежно від поверху, на якому живуть Ваші близькі. Таке оригінальне поздоровлення надовго запам’ятається, залишивши приємні емоції та спогади.

Ліквідація наслідків пожежі

Ми надаємо повний спектр послуг і виконуємо негайні заходи стосовно ліквідації наслідків пожежі: сажі, речовин, що обвуглилися та інше. Наші спеціально навчені співробітники допоможуть позбавитися запаху, який виник в результаті пожежі, затоплення. Промислові альпіністи використовують спеціальні хімічні засоби і професійне устаткування, яке гарантує ефективне очищення пошкоджених пожежею ділянок, навіть у важкодоступних місцях.

Гарантійне обслуговування об’єкту

Під гарантійним обслуговуванням мається на увазі усунення недоліків не пов’язаних з актами вандалізму, непередбаченими обставинами і заміною витратних матеріалів.

Монтаж, демонтаж гірлянд

Промислові альпіністи здійснюють монтаж гірлянд для світлового прикрашання фасадів будівель. А після свят акуратно проводять демонтажні роботи.

Монтаж, демонтаж кондиціонерів

Досвідчені промислові альпіністи здійснюють монтаж і демонтаж кондиціонерів. Ми справляємося з будь-якими завданнями.

Монтаж, демонтаж люстр

Якісно, дбайливо і в обумовлений термін наші висотники проведуть роботи по монтажу і демонтажу люстр. Роботи виконуються на будь-якій висоті з використанням спеціального спорядження і устаткування.

Навіс банерів

Кращі фахівці Shaden group незалежно від рівня складності завдання, розмістять зовнішню рекламу. Навіс банерів здійснюється на будь-яку основу.

Очищення покрівлі від снігу і льоду

Послуги з очищення покрівлі від снігу і льоду надаються на разовій та на договірній основі. Очищення покрівлі рекомендують проводити щоб уникнути пошкодження конструкцій, що несуть, під вагою снігу і льоду.

Такелажні роботи

Спеціально підготовлені співробітники компанії виконують такелажні роботи з використанням професійної техніки і необхідного устаткування.

Видалення та кронування небезпечних дерев

Промислові альпіністи виконують повний перелік послуг будь-якої складності, пов’язаних з видаленням дерев. А також проводять супроводжуючі роботи, пов’язані з обрізанням та кронуванням дерев.

Послуги альпіністів

У перелік послуг, які надають промислові альпіністи Shaden group входить широкий спектр висотних, висотних будівельних і спеціалізованих робіт. Наші верхолази використовують лише професійний інвентар, спорядження і спеціальні засоби, що дозволяє проводити висотні роботи навіть при мінусових температурах.