Отримати консультацію або зробити заказ: тел. : 38044 502 3902, 38044 586 4133
e-mail:    [email protected]


Про компанію

Шановні Пані та Панове!

Експлуатація та догляд за нерухомістю - це досить серйозне завдання сучасного бізнесу, який виходить нині на якісно новий рівень. У Києві, як і по всй Україні, зростають торгові та бізнес центри. Ведеться активне будівництво елітного житла. В умовах сучасної конкуренції та ділового суперництва дуже важливо мати чисті, солідні офіси та приміщення, а співробітників, що працюють в них, здоровими і максимально працьовитим. Таким чином, постає питання професійного догляду за приміщеннями і підтримкою в них ідеальної чистоти.

Клінінгова компанія Shaden group гарантує найвищу якість виконання робіт у найкоротші терміни. Наші сервісні співробітники надають клінінгові послуги  як у Києві, так і в інших містах України.

Ми дбаємо про постійне поповнення матеріально-технічної бази компанії для досягнення бездоганної якості виконуваних робіт, підвищення професійного рівня сервісного персоналу, його мотивації, зацікавленості в роботі, виключаючи таке поняття, як плинність кадрів і халатне ставлення до роботи.

Статус професійної клінінгової компанії накладає на нас жорсткі зобов'язання з надання робіт найвищої якості. Ми надаємо повний комплекс клінінгових послуг. Це такі спеціалізовані роботи:

Заснована в Києві 9 років тому, компанія Shaden group продовжила свій розвиток високими темпами. На сьогоднішній день, компанія займає лідируючу позицію на ринку клінінгових послуг України. З 2001 року, коли штат компанії складав всього пару чоловік, ми значно виросли. Ми стаємо все досвідченішими, професійнішими і затребуваними. З розвитком сфери послуг наша компанія постійно розширює перелік своїх послуг для задоволення невпинно зростаючих потреб клієнтів.

Компанія працює в щоденному режимі з безліччю торгівельних і бізнес центрів в Києві і по всій Україні. Це окрім надання послуг з прибирання магазинам, офісам, готелям, ресторанам. Деякі  наші клієнти користуються клінінговимі послугами в щоденному режимі, деякі - раз на тиждень, місяць, рік або одноразово. Кожному клієнтові гарантований індивідуальний підхід та якісне виконання замовлення. Від 1 клієнта до декількох тисяч, а відповідальність, відданість своїй справі - все ті ж.

Компанія Shaden group стала лідером на ринку побутових послуг завдяки своїм переконанням, інноваційним технологіям, потужностям, менеджменту, готовності до компромісів із замовником. Кожен наш співробітник - частинка потужного механізму, основна мета якого задовольнити потреби клієнта.

Ми допоможемо зробити життя навколо Вас чистим і красивим!

Девіз нашої компанії: "Бездоганна чистота - твій світ!"