Отримати консультацію або зробити заказ: тел. : 38044 502 3902, 38044 586 4133
e-mail:    [email protected]


Прес-центр / Новини компанії

Прибирання після пожежі

24 February 2010

Прибирання після пожежі

Якщо вам не пощастило стати жертвою пожежі, Ви відчуваєте себе пригніченим, і не можете дочекатися, коли все повернеться на звичні місця. Тому ви намагаєтеся прибрати після пожежі самостійно. Але самостійно упорядковувати приміщення після пожежі небезпечно для здоров’я.

Ось декілька причин чому не варто займатися прибиранням після пожежі самостійно, а потрібно звернутися до професіоналів:

1. Прибирати приміщення після пожежі самостійно небезпечно
Ви маєте бути гранично обачні. Ви бачите, що пожежа зруйнувала ваш будинок і, звичайно, ви помітите обгорілу стіну і зможете відмити її своїми силами. Проте варто враховувати, що є і пошкодження, невидимі оком. Залишається, наприклад, та ж кіптява і дим, які присутні в приміщенні і є небезпечними для вас і вашої сім’ї. Після збитку, який нанесла вашій власності пожежа, в останню чергу ви захочете втратити життя або здоров’я, а до такого результату може призвести всього один невірний крок.

2. Ви ризикуєте завдати ще більших збитків своєму майну
Якщо ви точно не знаєте, що вам потрібно робити, ви можете принести більше шкоди, ніж користі. Прибиранням після пожежі повинні займатися виключно фахівці, які пройшли спеціальне навчання і які мають досвід роботи прибирання приміщень після пожежі. Фахівці точно знають, що вони повинні робити і точно знають, чого робити не повинні. Якщо ви спробуєте самостійно відновлювати первинний вигляд речей, ви можете пошкодити їх ще більше. І ті речі, які могли бути відреставровані професіоналами, будуть зіпсовані вами остаточно.

3. Емоційна і фізична нестабільність

Спустошення, яке приносить пожежа кого завгодно зробить емоційно і фізично нестійким. Цей стан може загальмувати вас або навіть піддати небезпеці. Якщо ви емоційно і фізично втомилися, є дуже велика вірогідність того, що ви не зможете виконувати свої обов’язки на робочому місці і таким чином випадете із звичного ходу подій. Отже, наймаючи професіоналів, ви будете впевнені, що всі роботи по прибиранню приміщень після пожежі, будуть виконані якісно і швидко, оскільки їх, на спеціальних тренінгах навчають відновлювати ваші речі, повертати їм первинний вигляд.

Співробітники клінінгової компанії Shaden group мають необхідну кваліфікацію для виконання прибирання після пожежі. У розпорядженні наших досвідчених фахівців найкраща техніка і сертифіковані хімічні засоби. Ми швидко і якісно усунемо наслідки пожежі, у тому числі неприємний запах, нагар і кіптяву.

В перелік наших послуг входить: утилізація предметів непридатних для подальшого користування, очищення стін, підлоги, стелі та інших поверхонь, усунення запаху і джерела гару, хімчистка меблів, обробка приміщень озоногенератором і підготовка до ремонту.


 До списку новин

Останні новини розділу: