Отримати консультацію або зробити заказ: тел. : 38044 502 3902, 38044 586 4133
e-mail:    [email protected]


Прес-центр / Новини компанії

Виведення плям

23 January 2010

Виведення плям

Технологи нашої компанії визначають складність плям, давність та ефективні способи їх виведення з килимів та меблів. Використовується більше десятка різних професійних засобів для виведення плям. Вони дозволяють проводити видалення плям від кави, жуйки, зеленка, парафіну, вина, соку, клею, іржі, фарби, помади, чорнила, сечі та ін.

Фахівцями нашої компанії використовується технологія виведення плям, розроблена компанією Chemspec, яка вже кілька десятків років є лідером в дослідженнях з чищення килимів, текстильних покриттів, виробів зі шкіри.

Деякі плями вивести неможливо. До таких належать деструктивні пошкодження (випалені високою температурою, кислотою, підбілювачами та ін.), а також стійкі пігментні забарвлення і особливо застарілі плями. У таких випадках може бути застосована технологія фарбування покриття.

Зазвичай, після виведення плями необхідно провести чищення всього виробу, оскільки разом з плямою видаляються і загальні забруднення, і очищене місце відрізняється від решти поверхні.

Чим раніше почнуться роботи з виведення плями, тим більша ймовірність, що пляму буде видалено. Не застосовуйте побутових засобів  для виведення плям на дорогих речах, адже вони можуть так закріпити плями, що позбутися від нього вже не вдасться.


 До списку новин

Останні новини розділу: